Zdá se, že docela nedávno dítě narozené

Zdá se, že docela nedávno dítě narozené. A vás jen jeho zdraví a výživy. A již uběhlo 4-5 let, a je čas vážně přemýšlet o tom, jak se připravit své dítě do školy. – Takové myšlenky a úzkosti znají všichni rodiče pěti- děti.

Moje dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi- svědčí o tom, že není nic složitého v tomto přechodu, pokud se dítě vyvíjí v plánu, úspěšně a komplexně. V tomto případě není potřeba nějaké speciální a speciálně organizované aktivity batole pod názvem “příprava na školu”. Koneckonců, proto se nazývá období života PŘED-školním, že vše, co se děje s dítětem v prvních 6 let, a tam je to s přípravou na školním vzdělávání.

Samotný pojem “připravenost na školu” se skládá z několika částí. Jedná se o fyzické, citově-, psychologické, duševní a motivační připravenost. Pro úspěšné studium musí dítě dosáhnout určité úrovně rozvoje ve všech těchto oblastech.

První. Fyzická připravenost na škole je dosažení dítětem (internetový obchod Banaby) fyzické zralosti, rozvoj vytrvalosti a síly. Jedním z ukazatelů fyzické připravenosti slouží jako začátek směny dočasných zubů vašeho dítěte na trvalé. A je logické, zejména, vzít tento bod na vědomí při rozhodování o tom, v jakém věku dát dítě do školy v 6 nebo 7 let. Budoucí školák by měl být schopen udržet dlouhodobé statické polohy těla, být schopen nosit těžkou brašnu. A, samozřejmě, být zdravý.

Pokud si nejste jisti, vytrvalost dítě, ho k pomalému útěku, ale v průběhu 2-4 minut bez přestávky. Pěším výletům po 30 minut bez odpočinku (koupit zde). Skvělé, pokud je vychováván k denní ranní nabití.

Když moje dcera se připravuje jít do školy, je to právě fyzický vývoj byl její “nejslabší článek”. To je často bolela, bylo a rychle . Pak jsem spolu s ní se do , ranní gymnastika a pěší turistice. Právě v těchto letech jsme se s celou rodinou se staly na lyže a brusle. Podrobně o pravidlech zdravého (jídelní židlička) životního stylu, přečtěte si zde.

A ještě vynikající službu nám udělat přilákat ji k možné nabíjení práci na chatě. Já dala jí malou 50 viz X 100 viz a nikdy tam pěstovat rostliny na vlastní výběr. Naprosto sami. Ona si vybrala a dýně. Zasadil, , , sledují růst rostlin. Pěstuje plodiny překvapil nejen ji, ale i celou naši rodinu. Během pravidelné práce to dostal silnější fyzicky a stal se více nezávislý. Naučil se převzít zodpovědnost za přidělené věc.