Preto môžeme vytvoriť Základ pre rozvoj reči

Vývoj reči dieťaťa nemá začať, keď hovorí, že jeho prvé slová, ale oveľa skôr. Pretože v procese reči zapojené a dýchanie, a svaly pier, jazyka, úst, tváre.

Preto môžeme vytvoriť Základ pre rozvoj reči, keďže aj s drobné veku. Hry na rozvoj dýchacie cvičenia, cvičenia na perá – to všetko vytvára tehla tým, tehlový Základ, ktorý pripraví prístroje reči vášho dieťaťa.

Prejav vývoja dieťaťa sa vyskytuje v niekoľkých oblastiach: rozvoj artikulácia (cvičenia, zvuk gymnastika), dychové cvičenia, rozširovanie slovnej zásoby a rozvoj jednotnej reči (prstom hry, prst divadelných produkcií).

Dychové cvičenia
Účelom dychové cvičenia je rozvoj reči dych, sila hlasu, školenia svaly pier. Dýchacie cvičenia na posilnenie dýchacieho systému, zlepšuje krvný obeh a kardiovaskulárny systém a zvyšuje odolnosť organizmu voči prechladnutiu. Vykonať cvičenia celkom jednoduché, ale ak sa vám to vo forme hry, potom budete mať zaujímavé povolanie, pre voľný čas spolu s dieťaťom.

V skutočnosti, že nie všetky deti vedia, ako správne dýchať. Preto, často sa necítia veľmi dobre, pretože pľúca ešte nie sú úplne prázdny a zostáva vo vnútri “vyfukovaného vzduchu”. Naučiť dieťa správne dýchať počas dychové cvičenia.

Dych by mal byť nosom a výdych cez ústa. Pri nádychu sa ubezpečte, že ramená dieťa nebolo vznesené, a že dieťa nie je napäté telo. Pri výdychu, by ste mali vydýchnuť dlho a pomaly, nie puffing sa jeho líca. Nebojte sa, ak dieťa nie je bezprostredne uspieť.

Použitie píšťalky a rohy
A tak, tieto hračky sú dobre rozvoj dýchania vášho dieťaťa. Aj jednoduché cvičenia bude užitočný, ale stále môžete prísť s herné úlohy. Pre deti je lepšie začať s jednoduchými píšťalky, pretože v snahe získať zvuk, stačí vyhodiť. Je potrebné zvoliť píšťalky, pohodlnú manipuláciu dieťa, a tiché. Ladenie je vhodné pre staršie deti, to vám umožní získať rôzne zvuky.

Bubliny
Bubliny ako každý, aj dospelých. Ukazuje sa, hračky s nimi je veľmi užitočné. Pretože, opakujem, rozvíjajú a dýchanie dieťatka. Bubliny môže byť otmachivat, spustiť po nich, lov jej dlane. Môžete stavať bubliny skutočný veža. Ak to chcete urobiť, nalejte do pohára vody a mydlovej riešenie, vziať dieťa cez trubku šťavy a vyhodiť. Pena sa zvýši, pred vami – zábavné a užitočné!

A dokonca aj so slamkou a mydlovou vodou na hranie vo vani! Ale uistite sa, že dieťa nie je lastovička mydlový roztok.

Sviečky
Dýchanie na sviečku je tiež užitočné cvičenia pre deti. Nech sviečka sa stáva povinné hosťa na festivaloch, pretože to dáva ďalšiu možnosť hrať.

Sfúknuť sviečky – nie je taká jednoduchá úloha pre dvoch rokov. Pretože to vyžaduje zameranie ak chcete získať viac vzduchu v hrudi, zložené jeho pery a vyhodiť. Áno, a nie len kdekoľvek, ale na plameň sviečky.

Ale sfúknuť sviečku von – to nie je veľmi zložité, ťažké pre dieťa na ranu na sviečky tak, aby sa uhasiť plamene. Tento výdych by mal byť rôzne – hladký a dlhý. A môžete postupne presunúť preč z sviečka, čím sa zvýši vzdialenosť. Napríklad sviečky, ktoré dieťa môže pozrite sa, ako sa riadi jeho dych. Ale nezabudnite na bezpečnosť! Nikdy nenechávajte deti sám so sviečkami a zápasy!
Autor: Banaby.sk – Zariadenia pre detskú izbu