Głównym garderoba dla dzieci w różnym wieku

Z urodzenia i do szkoły dzieci w wieku można podzielić na trzy etapy:

pierwszy – to piersiowej okres, kiedy dzieci ubrane w wygodne karzełki, suwaki, itp.
następnie idzie okres od jednego roku do trzech, podczas którego maluchy aktywnie rosną. Sylwetka przy tym u dzieci bardzo konkretny – krótkie uchwyty i nogi, wystające łopatki z brzuszkiem. Nie zważając na to, że dzieci w tym wieku jeszcze trochę niezdarny, uwielbiają zabawy ruchowe i po prostu potrzebują wygodne i wysokiej jakości ubrania.

Jakie odzież z pewnością powinny być w szatni chłopców i dziewcząt w tym wieku?

Zimowy kombinezon, kurtka lub płaszcz, kilka rodzajów spodni, sukienek letnich i zimowych, para na , wełniany sweter, koszulki i majtki, rajstopy, skarpetki, kilka rodzajów czapek, w tym i panama, nocna piżama.
Garderoba chłopca około ten sam, za wyjątkiem sukienek, które zastępują koszule lub t-shirty. Różnić ze względu na płeć odzież dziecięca może według kolorów i dekoracji. Jest zupełnie jasne, że bluza chłopiec nie może być ozdobione kokardkami i nadrukiem księżniczki, a dla dziewic sukieneczki nie typowe zdjęcie robota i samochody z Taczki.

Począwszy od trzeciego roku życia, sylwetka dzieci zaczyna się zmienić i być różna u dziewcząt i chłopców. W tym wieku dzieci zaczynają uczyć się, aby ubierać się samodzielnie, dlatego piękno ubrań nie musi być kosztem nabycia umiejętności samoobsługi. Lepiej, jeśli zapięcia na nie są skomplikowane, a ich lokalizacja koniecznie musi być z przodu. Pierwszeństwo i przycisków.

Wszyscy rodzice chcą dla swoich spadkobierców najlepiej. Nie jest wyjątkiem i odzież. Elementy dziecięcej garderoby muszą być praktyczne, trwałe i wysokiej jakości, a w tym samym czasie – piękne i modne. Oprócz bezpieczeństwa, ważnym kryterium, które warto dodawać do rzeczy dla dzieci aktywnego wieku – to odporność na ścieranie. Naszym dzieciom ciekawe z czego składa się brud, jak daleko dotrze plamy z kałuży, jaka jest w dotyku miąższ mandarynki i jak długo przeżyją na farby akwarelowe :-). I częste pranie po takich eksperymentów nie powinny popsuć dzieci garderoba.

Strój wpływa na mobilność i dobre samopoczucie dzieci, na poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości w zespole. Rodzice powinni z dzieciństwa zaszczepić smak, w tym smak i do ubrania, piękne i wysokiej jakości, ale niekoniecznie drogie.