Florida – Philadelphia 1:3

Po powrocie z udanych hokeistów trip przed swoimi fanami na Florydzie nie powiodło się. Philadelphia trzymał wielki bramkarz Steve Mason, który przyłapał 38 strzałów i pomógł pozyskać Panthers 3: 1 W nocy z wtorku do czwartku od czeskich hokeistów w NHL w punktach pchnął David Krejci. On wspierana przez szefa bramki Boston, ale jego zespół ostatecznie ulegli St. Louis 2: 4 Trzecią gwiazdą meczu został ogłoszony napastnik Andrzej Anaheim Porridge po porażce swojego zespołu z New York Islanders 2: 3 po rzutach karnych.

Już w pierwszym okresie outshot Florida Room 14: 9, ale oprzeć Mason. Pod koniec aktu otwarcia stałej przypadkiem przewyższał nawet weteran Jaromir Jagr. Kladenská Legenda ogólnie spędził na lodzie Bet-at-home przez prawie 20 minut, ale z ich dwa strzały na bramkę nie są wykonane.

Z drugiej strony, pokonał w połowie pierwszego trzeci bramkarz Roberto Luongo Wayne Simmonds, który wyreżyserował ulotkach do zwycięstwa. Tuż przed Simmonds mam czasu przeważają w elitarnych formacji Jakub Voráček gości, ale to zwycięstwo nie przyczynił miejsce.

Floryda kontynuował ciśnienie w drugim okresie, gdy ofensywa wysiłku w osłabieniu Bet-at-home, ale popełnił błąd, z szybkim wzrostem Kontra Dale Weise i zły Luongo wściekłości ciął kij na lodzie. W trzecim okresie ponownie na power play, Cousins Nick dodał trzeci gości gol, których zwycięstwo nic nie mogło zmienić lub cel na koniec Domestic Reilly Smitha.

Boston David Krejci brał udział w początkowym Trefa przeciwko St. Louis, kiedy spalono  Bet-at-home [goldbets.pl] po jego przejściu Torey Krug i skutecznie bitą obok David Backes. Były kapitan The Blues, więc przy pierwszej okazji dociskany jego poprzedniego klubu.

Bruins nadal prowadził w połowie meczu 2: 1, a do wykluczenia Krejci oceniały Shorthanded Dominic Moore. Ale goście jeszcze przed drugą syrenę pojedynku zwrócił się do zwycięstwa w zawarciu uszczelniona do pustej bramki.

Spot zapukał ponownie wszedł Tomas Plekanec, Montreal przegrał w derbach z Ottawa 3: 4 Doświadczony Czech przodu ma na swoim koncie ponad 20 meczów jeden cel i cztery asysty, co jest jego najgorszym kiedykolwiek zacząć sezon w karierze w NHL.

Plus chłodne bekhendovým Deke w rzutach błysnął dwadzieścia jeden napastnik Andrew Anaheim Owsianka. Kaczki żółtodziobem ani fuks, ale zwycięstwo nad New York Islanders wystarczy. Islanders wygrać 3: 2 uszczelniony w XIV serii Nick Leddy.