Děti budou komunikovat s někým, kdo se jim nelíbí.

Naše děti potřebují, abychom jejich vzdělávají a učí se žít v tomto světě. Ale, ve skutečnosti, se naučil hodně, a mohou nás naučit, pokud budeme jen otevřené pro to. Jen sledujte, protože jejich styl života, chování, emoční reakce, a uvědomíte si, že jsou mnohem chytřejší než většina dospělých. Podívejme se na 7 věcí, které mohou učit nás naše děti.
1. Děti budou komunikovat s někým, kdo se jim nelíbí.

Dávají přednost hrát sám, než se snažit zůstat přátelský s těmi lidmi, s nimiž jim špatně, nelze říci o dospělých. Děti jsou nervózní, když je třeba splnit s tím, kdo se jim nelíbí – oni prostě nebudou dělat. Pokud jste se komunikovat s lidmi ze zdvořilosti, jednoduše proto, že váhala zlomit vztahy – vezměte si příklad z dětí.
2. Děti, nevzdávejte to po neštěstí.

Růst a rozvíjet se – je to přirozený způsob života pro každé dítě. Touha něco naučí vždy silnější dojmy z neštěstí, které dítě. Začíná chodit, málo klesne 10 krát za den, ale nezanechává své práce. Nechtěl vylézt poprvé na vysoké pohovka sami, dítě nezastaví piva, přeplněné během pádu pupeny. Kdyby dospělí byli by takovými asertivní a pokračovali v jejich úsilí, bez ohledu na selhání, náš svět by byl plný úspěšní a šťastní lidé.
3. Děti jsou naplněné zvědavostí na světě.

Zatímco dospělí se řídí : “Méně víte – silnější spát”, děti se aktivně seznamují s okolním světem, a všude své malé, zvědavé proudy. To je důvod, proč jejich život je naplněn radostí z nových objevů, vývoj, překvapení a dalšími pozitivními věcmi.
4. Děti potlačují své emoce!

Za vzácné a závažné výjimky, kdy je k tomu donutili rodiče. To je důvod, proč oni jsou naprosto duševně zdravý, šťastný a snadno zažívají stres. Děti živě prožívají, jak radost, tak i smutek – jsou osvobozeny od stereotypů a ne sdílet své emoce na negativní a pozitivní.
5. Děti nikdy .

Nebudete narazíte na dítě, které se prostě rozhodl bych se válet kolem, protože z toho, že mu lenost něco dělat. Oni jsou vždy aktivní a plné energie, se zabývají tím, co jim přináší potěšení, a ne si stěžovat na nedostatek energie. Chcete stejně – vyhodit nezdravé potraviny z lednice, přestaňte natankovat alkoholu, kávy a energetickými nápoji a budete cítit, jak vás naplňuje energie.
6. Děti se často smějí.

Dělají to velmi mnohokrát v průběhu dne. Oni se radují ze života, příjemný malé věci a objevy, kterých je plný každý den. Dětské deprese – i když tam je, ale je velmi vzácný jev, který vzniká v důsledku nepříznivých životních podmínek dítěte. Děti se na této zeměkouli a celý svět odpoví jim oplatit.
Více o děti a nábytku pro děti můžete přečíst na Banaby.cz kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa